Leden 2011

Fanclub of Lady Gaga

30. ledna 2011 v 11:08 | Domík a Simík
Rozhidli jsme založit fanclub to Gaga!!!!Ten kdo jí má rád a obdivuje ji tak ať napíše toto:

                                                             Přezdívku:
                                                             Blog:
                                                             Co na to vy:
                                                            

Tuto ikonu si dej na blog.cz,...... Jen když se zapíšeš!!!!  
www.cool-celebrits.blog.cz


Gaga dluží 30 000 000 Dolarů!!!!

30. ledna 2011 v 9:50 | Domík a Simík |  ♥Články-Lady Gaga♥

Lady Gaga má na krku žalobu za 30 milionů dolarů

      
gaga

                                   Teprve teď se musí Lady Gaga naučit držet Poker Face.












Někomu už zase tečou slzy a místo toho, aby si našel kapesník a utřel je, raději zavolal svému právníkovi. Americký skladatel a hudební producent Rob Fusari totiž zažaloval Lady Gaga o 30 milionů dolarů.
Ale pozor, nic není jen tak. Lady Gaga je totiž jeho bývalá. Fusari tvrdí, že ho jeho ex-chráněnkyně a ex-milenka vytěsnila ze své lukrativní kariéry i přes to, že se jako spoluautor podílel na několika jejích písních a zároveň jí pomohl získat nahrávací smlouvu.
A aby toho nebylo málo, její umělecké jméno prý také vymyslel on, když v rádiu poslouchal starou pecku od Queen Radio Ga Ga.
Jsme rádi, že i producenti se někdy cítí zneuznaní. Co na to jejich odbory?
PS: Ty fotky u článku jsou ze série "Psi oblečení jako Lady GaGa", ale to snad pochopil každý. Nebo snad ne?

zdroj: Tady!!!

Gaga v troskách

30. ledna 2011 v 9:40 | Domík a Simík |  ♥Články-Lady Gaga♥

Nová Lady Gaga. Třináctiletý kluk přebírá zpěvačce fanoušky

EDMONTON - Zpěvačka Lady Gaga má konkurenci. Na paty jí ale nešlape žádná další kontroverzní slečna, ale třináctiletý kluk. Greyson Chance hraje na klavír a zpívá píseň Paparazzi na festivalu v Edmontonu.
Jeho vystoupení se dostalo na server Youtube a za necelé tři týdny ho vidělo přes 12 milionů lidí. Je daleko lepší než Lady Gaga.

Zdroj: Tady!!!

Gaga bude mit new parfém z .......

30. ledna 2011 v 9:26 | Domík a Simík |  ♥Články-Lady Gaga♥
gaga
Gaga bude mít noví parfém zkrve a spermatu!!!Fuj tajks co na to Lady Gagi rodiče???Říkali že je blázen!!!!Kdo by jí tak takoví parfém mohl koupit!!!!!Cizí spermata???To je šok pro všechny !!!!Co ta krev????Říkali že ta krev bude pravá no fuj!!!!Jen když na to pomyslim fuj!!!!Jak si tohle mohla dovolt!!!!Takhle stratí zbytečně stratí fanoušky!!!!Budou si říkat ,,Já nesnáším tu bláznivou Lady Gagau!!!"  Vaši Domík a Simík!!!

Gaga v mase!!!

30. ledna 2011 v 9:14 | Domík a Simík |  ♥Články-Lady Gaga♥
Lady Gaga
New York - Návrhář kontroverzního kostýmu Lady Gaga pro slavnostní ceremoniál udílení hudebních cen MTV Franc Fernandez uvedl, že svou kreaci "zakonzervuje" pro příští generace.
Fernandez sdělil portálu E! Online, že má v plánu maso zpracovat tak, aby uchoval svůj jedinečný design. "Šaty projdou procesem, který maso, z něhož jsou vyrobeny, vysuší," uvedl.
   Zdroj:Tady!!!!
Gaga

Co by z toho mohlo být????

30. ledna 2011 v 8:53 | Domík a Simík |  ♥Články-Lady Gaga♥


Lady Gaga a Justyn Bieber
Mno já si myslim že z toho by vážně mohlo být něco zajimavého!!!! :D

zdroj:
Zdroj



                                                                                                           
A co si myslíte vy????

Lady Gaga

27. ledna 2011 v 16:06 | Domík a Simík |  ♥Foto-Lady Gaga♥


životopis: Lady Gaga

19. ledna 2011 v 18:26 | Domík a Simík |  ♥Články-Lady Gaga♥

Životopis:Její pravé jméno je Stefani Joanne Angelina Germanotta narodila se 28. března 1986 v New Yorku. Je to americká zpěvačka a skladatelka italského původu. Její pseudonym Lady Gaga vznikl podle názvu skladby od skupiny Queen - Radio Gaga.

Od 4 let hraje na piano, ve 13 letech složila svoji první písničku, v 17 byla jedním z dvaceti dětí, kterým se poštěstilo učit se v newyorské umělecké škole Tisch School Of Arts. V roce 2008 vydala svoje zatím jediné album The Fame, kde naleznete hlavně dva její radio hity Poker Face a Just Dance.

Lady Gaga je bývalá spolužačka Parisa Nicky Hiltonových (navštěvovaly stejnousoukromou střední školu s názvem Sacred Heart School na Manhattane) a písně skládala už i pro Pussycat DollsBritney Spears a New Kids OnThe Block . Když byla ještě malá holčička, často si prozpěvovala písničky Cyndi LauperMichaela Jacksona, její táta ji inspiroval svými oblíbenými kapelami jako Roling Stones čiBeatles. Jako mladá holka byla hodně divoká - jednou ji museli zastavit členové ochranky, když tančila na stole v nóbl restauraci Upper West Side. Už tehdy bylo všem jasné, že z ní vyroste pořadné číslo.Z mladé holky z italské rodiny se pomalu stávala exhibicionistka, ale především všestranně talentovaná textařka a zpěvačka, která umí udělat šou na pódiu a dostat lidi do varu. "Byla jsem bavič už jako malá holka a jsem bavič i dnes" říká o sobě Lady Gaga, která si udělala jméno v dolním East Side klubové scény New Yorku tanečním superhitem "Beautiful Dirty Rich". Její vystoupení bývají velmi odvážná - zpívá v bikinách i jiných extravagantních převlecích, které vyžadují odvahu vzít je vůbec na sebe.

"Vždycky jsem milovala rock, pop a divadlo. Když jsem objevila Queen a Davida Bowieho věděla jsem že budu zpěvačka. Až později jsem si uvědomila jak moc mě tihle umělci inspirovali."

Dosažení tak skvělého úspěchu vyžaduje velký talent. Ten, ale Lady Gaga rozhodně nechybí: Gaga je dívka, která se již ve čtyřech letech naučila improvizovat na piáno a ve třinácti letech již skládala balady na piáno. Ve čtrnácti hrávala na piáno v New Yorkských klubech. 
Lady GaGa napsala ze svého alba The Fame všechny písničky, přičemž většinu syntetických zvuků na albu nahrála sama. 

Většina scénických kostýmu pochází z jejich tvůrčích nápadů.

Lady GaGa má dva psy se jmény Lava a Remus, a můžeme je vidět v klipech Poker Face, Eh Eh (Nothing Else I Can Say) a Lovegame.

V listopadu 2009 Lady GaGa vydáva re-edici albumu "The Fame" pod názvem "The Fame Monster". Je to dvoj-cédéčko: jedno obsahuje všechny hity z albumu "The Fame" a druhá část pod názvem "The Monster" obsahuje 8 zcela nových písniček. První videoklip z tohto albumu je k písni "Bad Romance".

♥one♥

16. ledna 2011 v 17:43 | Domík a Simík |  ♥Foto-Lady Gaga♥
    
    
    

♥Telefon♥ft Bioncé

16. ledna 2011 v 17:24 | Domík a Simík |  ♥Skladby-Lady Gaga♥

♥Alejandro♥

16. ledna 2011 v 17:23 | Domík a Simík |  ♥Skladby-Lady Gaga♥

♥Bad romence♥

16. ledna 2011 v 17:22 | Domík a Simík |  ♥Skladby-Lady Gaga♥

♥Lady Gaga a další plánují digitální smrt♥

16. ledna 2011 v 17:18 | Domík a Simík |  ♥Články-Lady Gaga♥

Alicia Keysová, Lady Gaga a Justin Timberlake plánují svou digitální smrt

Alicia Keysová, Lady Gaga a Justin Timberlake plánují svou digitální smrt


Bude pusto na sociálních sítích...
4. prosince 2010
Zpěváci Alicia Keys, Lady Gaga a Justin Timberlake se vzdají Twitteru, Facebooku i dalších sociálních médií pro charitu.

Pokud s nimi fanoušci budou dál chtít komunikovat, měli by se činit a posílat peníze na dobročinný fond.

Za milion se vrátí
Na internet se nevrátí, dokud charita Keep a Child Alive, která se věnuje pomoci obětím AIDS a prevenci této nemoci, nevybere 1 milión dolarů (cca. 18,7 miliónu Kč).

Zpěváci v rámci dobročinné akce natočili "poslední tweet a závěť" a na videu se objeví v rakvích symbolizujících jejich "digitální smrt".

Kampaň má začít ve středu 1. prosince. Jak upozorňuje server FemaleFirst, toto datum nebylo vybráno náhodou: jde o Světový den boje proti AIDS. Připojí se i Kim a Khloe Kardashianovy, Usher, Ryan Searcrest a tenistka Serena Williamsová.

Pro dobro milionů
Alicia Keysová říká, že jí prosbu o spolupráci neodmítl nikdo, na koho se obrátila: "Jakmile jsem začala s lidmi mluvit a byla jsem s to představit jim koncept, všichni se přidali."

Leigh Blake, který je prezidentem a spoluzakladatelem této charity, dodává: "Snažíme se na něco upozornit. Koneckonců, co je smrt jedné celebrity v porovnání s milióny lidí, kteří na naší společné planetě umírají každý den? Mám pocit, že jen Lady Gaga vybere ten milión dolarů velmi rychle."

Zdroj:Tady!!!

♥Lady Gaga se podívala do ČR♥

12. ledna 2011 v 17:45 | Domík a Simík |  ♥Články-Lady Gaga♥
Minulí listopad mněla Gaga vystoupení!!!Jestli tam někdo byl tak at nám napíše jaké to bylo!!!!:-) tak paa!!!

Diplomek pro:Kesidy

9. ledna 2011 v 12:02 | Domík a Simík
Pro:Kesidy

Lady Gaga 1.-Animace

9. ledna 2011 v 11:57 | Domík a Simík |  ♥Animace-Lady Gaga♥
Animace
Animace

Animace
Animace
Animace